Image

Power Motion i System Integrator

 

Hakkımızda

Gate Otomasyon 2012 yılında kurulmuş olup plc programlama ve endüstriyel makine otomasyonu konularında faaliyet göstermektedir. Otomasyon teknolojisini sürekli takip eden ve kendini geliştiren bir yapıya sahip olan firmamız bu sayede güncel çözümler sunmaktadır.

Endüstriyel makine otomasyonu, hareket kontrol ve plc uygulamaları konularında hizmet veren firmamız, aynı zamanda bilgisayar tabanlı görsel uygulamalar geliştirerek, fabrikalardaki ERP sistemlerine ve veri tabanlarına makinalardan bilgi aktararak, raporlama ve verimlilik analizi konularında çözüm üretmektedir.

Firmamız 2016 yılı itibari ile FANUC Power Motion sistem entegratörlüğünü almış olup, talaşlı imalat ve her türlü makina otomasyonunda FANUC ürünleri ile çözüm üretmektedir.


Hizmetlerimiz

Firmamız 2016 yılı itibari ile FANUC Power Motion i sistem entegratörlüğünü almış olup, talaşlı imalat ve her türlü makina otomasyonunda FANUC ürünleri ile çözüm üretmektedir.


Image

Power Motion i

Power Motion i-A verimli hareket kontrolü sağlayan genel amaçlı ve yüksek tepkili bir CNC'dir. 32 eksen ve 4 yörüngeye kadar desteği olan bu CNC, geniş yelpazeli endüstriyel uygulamalar için idealdir.


Image

Amplifikatörler

Enerji tasarrufu sağlayan ve en gelişmiş işleme ihtiyaçlarınızı bile desteklemek üzere tasarlanmış olan FANUC amplifikatörler, gelişmiş performansı dünyaca ünlü FANUC güvenliği ile birleştirir.

Image

Cnc Sürücü Sistemleri

FANUC, mükemmel uyumlu amplifikatörlerle birlikte yüksek performanslı paketler haline getirilmiş her boyuttaki servo ve fener mili motorları ile pazardaki en geniş amaca yönelik üretilmiş tahrik sistemleri sunmaktadır.


Image

Ekran Üniteleri

Eğitim veya uygulamaya yakın operasyonlar için entegre LCD ekranlar, çoklu ekranları destekleyen bağımsız çözümler ve karmaşık portatif ekranlar gibi son derece geniş bir ekran ünitesi yelpazesi kullanılabilir.